Delicious Library

Delicious Library 3.0

Wirtualne półki

Delicious Library to program do zarządzania domową biblioteką książek i multimediów. Na wirtualnych półkach możemy ewidencjonować również elektroniczne gadżety, narzędzia i inne sprzęty. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo atrakcyjny wygląd

Wady

  • Ograniczona funkcjonalność w Polsce
  • Brak większości polskich tytułów w bazie danych
Więcej

Bardzo dobry
8

Delicious Library to program do zarządzania domową biblioteką książek i multimediów. Na wirtualnych półkach możemy ewidencjonować również elektroniczne gadżety, narzędzia i inne sprzęty.

Dodawanie elementów do Delicious Library odbywa się w bardzo ciekawy sposób. Można to robić skanując kod kreskowy produktu za pomocą kamery iSight, bądź wykorzystując dodatkowy czytnik laserowy, jeśli takowy posiadamy. Gdy żadna z powyższych metod nie zadziała, zawsze można kod wpisać ręcznie.

Niestety Delicious Library wyszukuje produkty w bazie sklepu internetowego Amazon, a ten nie ma polskiej wersji. W związku z tym większość kodów nie zostanie rozpoznana. Co prawda można przedmioty wybierać z dostępnej listy, ale zajmuje to dużo więcej czasu i daje mniej frajdy. Po zapełnieniu wirtualnych półek zawartością dostępne są ich opisy i oceny. Za pośrednictwem Delicious Library można kupować i sprzedawać przedmioty, lecz i ta funkcja nie jest dostępna w Polsce.

Niestety jak na razie funkcjonalność programu w Polsce jest bardzo ograniczona. Jeśli nie zniechęca Cię ręczne dodawanie produktów, to Delicious Library może stanowić interesującą metodę ewidencji zbiorów.

Delicious Library

Download

Delicious Library 3.0