Delicious Library

Delicious Library 3.0

Wirtualne półki

Zalety

  • Bardzo atrakcyjny wygląd

Wady

  • Ograniczona funkcjonalność w Polsce
  • Brak większości polskich tytułów w bazie danych

Bardzo dobry
8
Delicious Library to program do zarządzania domową biblioteką książek i multimediów. Na wirtualnych półkach możemy ewidencjonować również elektroniczne gadżety, narzędzia i inne sprzęty.

Dodawanie elementów do Delicious Library odbywa się w bardzo ciekawy sposób. Można to robić skanując kod kreskowy produktu za pomocą kamery iSight, bądź wykorzystując dodatkowy czytnik laserowy, jeśli takowy posiadamy. Gdy żadna z powyższych metod nie zadziała, zawsze można kod wpisać ręcznie.

Niestety Delicious Library wyszukuje produkty w bazie sklepu internetowego Amazon, a ten nie ma polskiej wersji. W związku z tym większość kodów nie zostanie rozpoznana. Co prawda można przedmioty wybierać z dostępnej listy, ale zajmuje to dużo więcej czasu i daje mniej frajdy. Po zapełnieniu wirtualnych półek zawartością dostępne są ich opisy i oceny. Za pośrednictwem Delicious Library można kupować i sprzedawać przedmioty, lecz i ta funkcja nie jest dostępna w Polsce.

Niestety jak na razie funkcjonalność programu w Polsce jest bardzo ograniczona. Jeśli nie zniechęca Cię ręczne dodawanie produktów, to Delicious Library może stanowić interesującą metodę ewidencji zbiorów.

Najczęściej pobierane Katalogi na mac

Więcej
Delicious Library

Download

Delicious Library 3.0

Opinie użytkowników o Delicious Library